Hakkımızda

MACROTECH olarak bİz;

“Kaliteli üretim için, kaliteli ve doğru kesici takım gerekir “

“ Müşteri ; eğer elde ettiği değerin, ödediği fiyattan fazla olduğunu hissederse, size sadık kalır.” sloganıyla 16 yılı aşkın süredir sektördeki hizmetlerimize devam ediyoruz. Mobilya üretiminde kullanılan kesici takımların satış ve satış sonrası hizmetleri ile sektörde bilinen ve güvenilen firmalardan biri olmak daimi hedefimizdir. “

TANINMIŞ KESİCİ TAKIM MARKALARINI, TÜRKİYE PAZARI İLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ.

    MACROTECH Makina Mobilya Elektrik İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak vizyonumuz Türkiye’ deki mobilya üretimi kesici takımları sektöründe, teknolojik yeniliklerin yaratıcısı ve takipçisi olarak, önderlik konumunu ve pazar payını sürekli arttıran bir firma olmaktır. Bununla beraber, müşteri memnuniyeti ile de bunu sürdürmek ve dünyaca bilinen markalardan oluşan mümessilliklerimizle daima artan seviyede hizmet verebilmektir. Almanya – İtalya ve İspanya  menşeli firmalarımızla sektörde hizmet vermekteyiz.

 

KOHNLE - ALMANYA

    Önemli mümessilliklerimizden ilki, 1957’ de kurulmuş olan bir Avrupa devi olan 60 yılı geçkin testere ve kesici takım üreticisi KOHNLE Gmbh. / Almanya’ dır.

    Ahşap ve Metal sektöründeki yüksek performanslı testerelerinde, alaşım içeriği nedeni ile sessiz ve titreşimsiz yapısı vardır. Aynı şekilde testere dişleri ise, dünyada en iyi üreticilerden temin edilerek, özel bir alaşım ve açı ile yerleştirildiğinden, diğer bütün üreticilerin en iyi kalite ve/veya üst seviye olarak belirtilen ürünleriyle rekabet edebilmektedir. Ayrıca, aynı ölçülerdeki bir testere, değişik sertliklerde üretilebildiği için, her kullanıma ve bütçeye hitap edebilen ürünler sunabilmekteyiz. 

 

MICROTECH DIAMOND TOOLS - İTALYA

    Diğer önemli ürün gruplarından biri olan dia yani PCD (Poly Crystallin Diamond) bıçaklara gelirsek, son 10 yıldır üstün teknik bilgimiz, bunun getirdiği çözümlerimiz ve hizmetimiz ile, dia bıçaklarda ve en önemlisi bunların kullanıldığı özel projelerde gerçek lider konumdayız. Markalarıyla dünya çapında bilinen diğer firmaların da İtalya’ daki tüm satışlarına fason üretim yaptığımız 35 yıllık MICROTECH DIAMOND TOOLS / İtalya markalı ürünlerimizi imal ettiğimiz 4.000m2 lik fabrikamızla hizmetinizdeyiz. İtalya’ dan gelen ileri teknoloji makinalarımızla bileme hizmeti de veriyoruz.

    Kullandığımız dia plakalar, dünyaca en ünlü ve büyük 2 firması olan General Electric ve De Beers, sertifikalı olup, uzak doğu kökenli değildir.

 

VIRUTEX - İSPANYA

    Ülkemizde de kullanım alanı sadece mutfak tezgahı olmaktan çıkarak her alanda artan Corian tabir edilen Akrilik Levha işlenmesi ile ilgili, 1962’ den beri  var olan VIRUTEX / İspanya firmasının ürünleriyle de hizmet veriyoruz.

    Bu bilgiler ışığında, tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize hayırlı işler ve uzun yıllar süren işbirliğimizin devamını dileriz.

Saygılarımızla,

Murat SEVDİRENER

Neler Başardık?

Güç ve Kalite; Büyümek sürekli çaba ister.
Kaliteli ve Güvenilir hizmet sunmaktayız.....
0 %
Üretim
0 %
Yenİlİkçİlİk
0 %
Başarı
0 %
Pİyasa Hedefİ

MACROTECH; Sektörlere Kaliteli ve Güvenilir Ürün Grupları sunmaktadır....